Блог

Дієта для придушення кандидозу у комплексі з натуральним протигрибковим препаратом дає негайні результати

Щоб запобігти росту дріжджових грибків, таких як кандида, ви можете дотримуватися спеціальної дієти.
Кандидозна дієта багато в чому схожа на дієту з низьким вмістом крохмалю. Це означає, що ви повинні виключити не тільки хліб та продукти з пшениці, але й зернові, такі як макарони, мюслі та рис. Зерна складаються більш ніж на 60% крохмалю. Крохмаль складається з молекул глюкози, а глюкоза є важливим джерелом їжі для дріжджів.

Що означає дієта під час кандидозу?

Не вживати

Виключіть із раціону зернові, цукор, солодкі фрукти, соки та підсолоджувачі. Це також означає, що в їжу не додаються печиво, цукерки та приховані цукри, а також алкоголь.
Дієта для придушення кандидозу у комплексі з натуральним протигрибковим препаратом дає негайні результати

Що можна вживати?

Раціон має бути багатий овочами, жирами та білками. Наприклад, пийте бульйон, їжте жирну рибу, курку, яйця, дичину, трави, такі як часник, орегано, розмарин, куркуму та імбир. У раціон також вписуються гриби та смузі.

Планування дієти при кандидозі

Коли ви вибираєте дієту проти кандидозу, важливо, щоб ви склали чи вибрали гарне меню. На сніданок, наприклад, приготуйте овочевий коктейль на ваш вибір з кокосовим молоком або йогуртом, овочевий омлет, авокадо з листям салату або обсмажені овочі. На обід та вечерю можна вибрати суп або салат із основною стравою. Поєднуйте це з білками, такими як риба, курка чи яйця.

Лікування та подальше спостереження при кандидозі

При кандидозі дієта є важливим способом лікування надмірного зростання кандидозу в кишечнику, порожнині рота та піхви. Після дотримання дієти необхідно здати аналіз на кандидоз. Якщо завдяки дієті чисельність кандиди не зменшилася достатньо, має сенс додати до дієти натуральний протигрибковий препарат ReproCandid™. Наукові та практичні дослідження показують, що дотримання дієти та одночасний прийом препарату РепроКандид швидко знижує симптоми та значно зменшує ризик рецидивів.

Переваги кандидозної дієти

При використанні овочів та бульйону кількість корисних бактерій збільшується, а кількість дріжджів зменшується. Крім того, безкрохмальна дієта допомагає схуднути. Це особливо важливо для людей з надмірною вагою. Люди з харчовою алергією та чутливістю до глютену також часто почуваються краще без хліба в раціону.
Кандидозна дієта з ReproCandid

Недоліки кандидозної дієти

Кандидозна дієта насправді не має недоліків. Це не змінює того факту, що багатьом людям важко не їсти зернові продукти. Особливо в Україні ми їмо багато хліба, макаронів та борошняних виробів. Майте на увазі, що кількість Candida не завжди зменшується, якщо ви дотримуєтеся дієти з низьким вмістом крохмалю. У деяких випадках необхідно перейти на використання лікарських протигрибкових засобів у парі з натуральним протигрибковим препаратом РепроКандид.

Висновок

Чи є у вас кишкові скарги? Тоді ми рекомендуємо зробити аналіз кишкової флори. Таким чином визначають кількість та види дріжджових грибків у фекаліях. При великій кількості кандиди, ви можете страждати від різних скарг. Подумайте про метеоризм, здуття живота та втому. Кандида також може викликати симптоми поза кишечником. Вона може бути слизової оболонки рота чи заднього проходу. У жінок може спостерігатися кандидоз у піхві, а у чоловіків — у уретрі. При високих показниках кандидозу може допомогти кандидозна дієта у комплексі з ReproCandid™.
Made on
Tilda