Блог

Виділення з піхви: найчастіші причини

Виділення з піхви: найчастіші причини
Виділення з піхви не завжди є ознакою хвороби. Якщо ви помітили сліди на спідній білизні, не панікуйте. Це не означає, що зі статевою системою щось не так. Однак, якщо ви відчуваєте печіння або сильне свербіння — зверніться до лікаря. Можливо, причиною неприємностей є інтимні інфекції: мікоз, трихомоніаз або бактеріальний вагіноз.
Виділення з піхви, їхня консистенція, вид та кількість залежать від щомісячних змін в організмі жінки. Це не має нічого спільного з хворобою, а лише з правильно функціонуючою ендокринною системою. Дізнайтеся, що може бути причиною виділення з піхви. Нормальні виділення без запаху, білого чи молочно-білого кольору, їх кількість та консистенція залежать від фази циклу. У деяких жінок кількість слизу зростає в період овуляції.

Про виділення з піхви можна говорити, коли колір, запах та кількість виділень відрізняються від норми. Тому, якщо ви помітили, що на вашій спідній білизні видно жовто-зелені, сироваткові, пінисті, гнійні або кров'янисті виділення, вам необхідно звернутися до гінеколога, тому що причин таких змін може бути багато. До цієї недуги не можна ставитися легковажно, оскільки невиліковні інфекції репродуктивних органів можуть незворотно пошкодити яєчники, маткові труби та матку, викликаючи проблеми з вагітністю або навіть безпліддя.


Виділення з піхви - причини

Причини виділень із піхви: бактеріальний вагіноз

Від бактеріального вагінозу страждають від 60 до 80 відсотків. жінок, які відвідують гінеколога щодо виділень з піхви. Причина захворювань — дисбаланс між бактеріями, які створюють здорове середовище піхви, та бактеріями, що викликають захворювання, тобто анаеробними бактеріями. Порушення менструального циклу, зміна партнерів, інколи ж і використання тампонів також сприяють зараженню.
Ознака бактеріального запалення — виділення жовтого чи молочного кольору з неприємним рибним запахом. Також спостерігається свербіж та печіння вульви. Ваш партнер також має пройти курс лікування. За недбалість можна заплатити рецидивуючим вагінітом, запаленням слизових оболонок і яєчників, а під час вагітності — викиднем або передчасними пологами.

Причини виділень із піхви: трихомоніаз

Захворювання викликається вагінальним трихомоніазом. Інфекція знаходить хороші умови життя напередодні шийки матки та у сечовому міхурі у жінок. У чоловіків вона найбільш схильна до колонізації уретри, передміхурової залози та насіннєвих бульбашок. Інфекція передається статевим шляхом — захворювання в дуже поодиноких випадках може бути викликане спільним використанням рушників, мочалки. Виділення сіруваті, пінисті або жовтувато-зелені із сильним неприємним запахом. Також відчувається свербіж та печіння у статевих губах. Жінки зазнають сильного болю під час статевого акту. Лікування має проводити фахівець.

ReproCandid від молочниці

Причини виділень із піхви: мікоз

Його також часто називають молочницею. Інфекція передається статевим шляхом. Середовищем існування дріжджів також можуть бути рушники, шматкове мило та мочалки. Симптоми інфекції — свербіж і біль у піхві та статевих губах. Густі вершкові виділення схожі на сир і пахнуть дріжджами. Розвитку хвороби сприяє недотримання правил гігієни, а також часте або тривале використання антибіотиків та оральних контрацептивів. Ви можете позбавитися хвороби, купивши безрецептурні фітопрепарати, такі як ReproCandid™. Цей препарат можна застосовувати комплексно з протигрибковими засобами. РепроКандід усуне симптоми вагінального кандидозу та позбавить рецидивів. У складі препарату, крім 15 фітокомпонентів, каприлова кислота, яка швидко та ефективно здатна нормалізувати урогенітальну та кишкову мікрофлору вашого організму. Якщо вам необхідний ефективний препарат від мікозу — загляньте в каталог офіційного дистриб'ютора reprocandid.com.ua і оберіть РепроКандід британського виробництва.
Made on
Tilda