Блог

Як уникнути рецидиву кандидозу?

Основні причини повторного виникнення кандидозу

До виникнення молочниці призводять грибки Candida. Вони є в складі вагінальної мікрофлори будь-якої здорової людини. Але за певних умов з безпечних вони стають хвороботворними, тому і вважаються умовно-патогенними. Кількість грибків збільшується в тому випадку, коли для них є сприятливі умови. При цьому звичне слабокисле середовище стає лужним. Багато корисних бактерій від цього гинуть. А от для хвороботворних настає можливість активно розмножуватись. До причин, чому виникає рецидив кандидозу, в першу чергу належать:
  • Лікування антибіотиками. Вони знищують мікрофлору, в тому числі корисну. А для грибків створюється найбільш сприятливе середовище.
  • Гормональні збої. Під дією прогестерону змінюється баланс мікрофлори піхви, внаслідок чого розмножуються патогенні грибки.
  • Порушення правил гігієни. Лікарі не рекомендують виконувати спринцювання, тим більше із застосуванням лужних речовин.
  • Послаблення імунітету. Це може трапитися внаслідок затяжної хвороби, післяопераційного стану чи з багатьох інших аналогічних причин.
  • Неправильний раціон. Якщо споживати багато цукру, то він стане поживним середовищем для розвитку грибків у кишківнику і навіть у вагіні.
Рецидив кандидозу


Профілактичні заходи проти рецидиву кандидозу

Якщо грибок виникає 4 рази на рік і частіше, то це і є рецидив. Існує багато способів, як уникнути повторного захворювання на молочницю. Ця хвороба може стати навіть хронічною, настільки агресивними бувають грибки Candida. Тому з метою профілактики варто уникати чинників, які провокують розвиток грибкової інфекції. Найчастіше лікарі для цього рекомендують:
  • Провести терапію лікарськими засобами для відновлення нормальної мікрофлори після приймання антибіотиків. Це такі препарати, наприклад, як ReproCandid. Даний засіб забезпечують нормальні умови для відтворення і розмноження саме корисних бактерій.
  • Звернутися до імунолога, а також діагностувати та вилікувати виявлені запальні процеси в організмі у випадку зниження імунітету. Завдяки цьому буде не тільки забезпечена профілактика молочниці, а й оздоровлено весь організм в цілому.
  • Провести повноцінне лікування молочниці. Якщо обмежитись подоланням неприємних симптомів, то вірогідність того, що хвороба повернеться знову, буде дуже висока. Тому важливо зробити все, щоб в організмі не було сприятливих умов для розвитку грибка Candida.
  • Здійснити лікування обох партнерів. В чоловіків подібні проблеми проходять безсимптомно. Проте для того, щоб уникнути рецидиву молочниці, препарати потрібно приймати обом партнерам. Адже в протилежному випадку стане можливим ризик повторного зараження.
  • Забезпечити максимальне дотримання інтимної гігієни. Підмивання потрібно проводити із застосуванням якісних засобів, що не викликають інфікування чи руйнування мікрофлори піхви. Також краще відмовитися від різноманітних спринцювань у домашніх умовах. Адже організм жінки здатен самоочищуватися.
Рецидив молочниці

Багато досвідчених лікарів рекомендують вживати проти кандидозу препарат ReproCandid. Купити його можна в нашому інтернет-магазині. Він стане доповненням до комплексних профілактичних заходів та лікування цієї складної хвороби.
Пропонуємо детально ознайомитись з ReproCandid на сайті офіційного дистриб’ютора reprocandid.com.ua.

Made on
Tilda