Блог

Рецидивуючий мікоз піхви

Рецидивуючий мікоз піхви

Ця проблема є у багатьох жінок: рецидивуючий мікоз піхви може взяти своє. Неприємні симптоми та небажання відвідувати гінеколога можуть не давати вам заснути ночами. Як боротися з мікозом піхви?

Вагінальна інфекція — симптоми

Вагінальні інфекції найчастіше мають грибкове чи бактеріальне походження. Загальні симптоми грибкової інфекції:

 • Виділення з піхви. Зазвичай вони щільні, комкуваті та сирні, білого або навіть зеленого кольору;
 • Сильний свербіж піхви. Іноді це завдає набагато більше занепокоєння, ніж потенційний біль;
 • Припухлість та почервоніння статевих губ. Статеві органи також стають дуже чутливими при контакті з тісною спідньою білизною;
 • Відчуття печіння при сечовипусканні. Часто цей симптом також супроводжується відчуттям постійного тиску на сечовий міхур;
 • Загальна слабкість організму.

Мікоз піхви

Причини та лікування вагінального мікозу

Мікроорганізми виду Candida albicans, тобто дріжджі, насамперед відповідальні за рецидивні вагінальні інфекції. Вони можуть з'явитися у наших репродуктивних органах у разі порушення природної мікрофлори піхви. Піхва містить «хороші» бактерії Lactobacillus, які знижують pH та запобігають поширенню шкідливих патогенів. Коли бактерій Lactobacillus недостатньо, мікрофлора піхви піддається інвазії чужорідних мікроорганізмів. Тому для лікування рецидивуючих грибкових інфекцій піхви використовуються пробіотики, які містять живі штами бактерій Lactobacillus. Пробіотики можуть набувати пероральних форм (наприклад ReproCandid) або вагінально. Іноді запалення настільки розвинене, що гінеколог повинен розпочати антибактеріальну терапію: тому будь-яка вагінальна інфекція є основою звернення до лікаря.

Хто найбільше схильний до ризику рецидиву вагінального мікозу?

Деякі люди надзвичайно сприйнятливі до вагінальних грибкових інфекцій. Це:

 • Вагітні. Організм піддається впливу шкідливих збудників дріжджових грибків. Хоча зазвичай це нешкідливо, у вагітних жінок це не може спричинити проблеми, що ведуть до викидня.
 • Люди, які вже перенесли вагінальний мікоз. Грибкова інфекція, якщо її не лікувати, може часто повторюватися.
 • Люди, які приймають антибактеріальну терапію. Антибіотики знищують не тільки шкідливі, а й корисні бактерії у нашому організмі, що порушує функціонування природної мікрофлори, у тому числі у піхві.
 • Ослаблені люди зі слабким імунітетом. Їхня імунна система не може впоратися з атакуючими її патогенами.
ReproCandid препарат від вагінального мікозу

Як боротися з рецидивним мікозом піхви?

Якщо ви схильні до вагінальних інфекцій, що повторюються, слід пам'ятати про декілька правил:

 • Подбайте про особисту гігієну. Однак не надто сильно — занадто часте підмивання сушить, що також робить піхву більш сприйнятливою до грибкових збудників.
 • Уникайте одягу, що облягає, зі штучних матеріалів. Гриби люблять теплоту та нестачу повітря, тому обирайте достатньо повітропроникні, натуральні тканини.
 • Намагайтеся не користуватись громадськими туалетами. При необхідності використовуйте гігієнічну прокладку на унітаз.
 • Під час антибактеріальної терапії або при значному ослабленні організму використовувати з профілактичною метою пробіотики, які містять живі колонії Lactobacillus. Радимо звернути увагу на препарат ReproCandid, де міститься 15 натуральних компонентів. Ці компоненти дуже гарно впливають на патогенез захворювання. РепроКандід — препарат з протигрибковою та протизапально. дією. Він підвищує ефективність протигрибкових ліків. ReproCandid™ підвищує резистентність до Candida.

РепроКандід виготовляється в Великобританії згідно стандартам ЄС. 

Пропонуємо детально ознайомитись з препаратом на сайті офіційного дистриб’ютора reprocandid.com.ua.

Made on
Tilda